+420 608 634 811
První realitní poradce v Olomouci

Tohle mě překvapilo

Minulý týden jsem organizoval předání bytu nové majitelce. Vše probíhalo v příjemné atmosféře a poklidným tempem. Na konci setkání, téměř pře rozloučením mě překvapila prodávající.

Vytáhla větší igelitovou tašku a povídá: „Tohle je pro Vás, pane Dohnale. Byla jsem velmi spokojena a Vaše vizitky jsem rozdala známým.“ Nakoukl jsem dovnitř a nestačil se divit. Stává se mi, že z předání nemovitosti odcházím s lahvinkou vína, domácí pálenkou, nebo bonboniérou. Ale tohle bylo poprvé, kdy jsem dostal něco, co nebylo tak úplně pro mě. Kdysi jsem se při jedné schůzce s klientkou zmínil, že mám malého syna a ona si to zapamatovala. Dárek to je totiž hlavně pro něj 🙂

Je to mnoho překrásných nových ilustrovaných knih pro děti. Jsou od leporelo pro nejmenší, přes knihy typu „Moje první slova“ až po pohádky. Filípek si v nich již listuje a hraje si s těmi pro jeho věk.

Byl jsem opravdu příjemně překvapen a ještě jednou děkuji. Vždy když odcházím z takovéto předávky nemovitosti mám příjemný pocit a vím, že má práce má smysl a může dělat lidi šťastné.

Tento dar jsem dostal

Poslední příspěvky

Zanechte komentář!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *