+420 608 634 811
První realitní poradce v Olomouci

Reference

a ukázka prodaných nemovitostí

Hodnocení na Realitní komoře České republiky

Přechodem z Reality 11 k NEXT Reality mi byl v červenci 2016 smazán účet u Realitní komory České republiky na kterém jsem měl 15 kladných hodnocení. Stalo se tak pravděpodobně z toho důvodu, že Reality 11 patří do Národního realitního holdingu zastřešovaného panem Lormanem, který taktéž vlastní Realitní komoru České republiky. Tedy laicky řečeno, pan Lorman nyní přichází o peníze, které by získával z mé produkce pod Reality 11. Osobně zrušení mého profilu na Realitní komoře považuji za neseriózní jednání. Etický kodex jsem dodržel a ralitní komora je podle jejich tvrzení pro všechny slušné makléře. Všem mým klientům, kteří mi dříve udělili jakékoliv reference znovu děkuji.

Video prohlídky nemovitostí

Rodinná vila, Dvořákova Olomouc

Příjemný byt 2+kk, Olomouc Tř. Míru

Prostorný cihlový byt Olmouc Divišova

Byt 3+1 Olomouc, prodej

RD 3+1 Držovice, prodej

Byt 2+1 Olomouc

Fotografie prodaných nemovitostí


Reference klientů

 • Dobrý den, pane inženýre. Moc děkuji za prodej bytu, byla to opravdu práce na úrovni a jsem moc spokojená a zároveň ráda za to, že jsem si vybrala právě Vás. Přeji Vám do další práce, ale i v osobním životě hodně úspěchů a spokojenosti. Mějte se moc krásně.

  Zuzana ŠplíchalováProdej bytu Olomouc
 • S prací realitního makléře p. Václava Dohnala jsme byli velice spokojeni při prodeji našeho bytu. V pravidelných intervalech se zajímal, jak to vypadá s naším bytem. Vždy v den prohlídky zavolal dopředu, jestli se něco nezměnilo a zda nám sjednaný čas vyhovuje. I v neděli se dostavil na prohlídku se zájemcem a ještě v ten samý den sepsal rezervační smlouvu. Samozřejmostí z jeho strany bylo nás o tomto stavu informovat. Služby tohoto realitního makléře můžeme jen a jen vřele doporučit. S pozdravem a přáním mnoha úspěchů v prodeji nemovitostí. Vám přejí manželé Rácovi

  manželé RácoviProdej bytu Olomouc
 • S prací Ing. Dohnala jsme byli maximálně spokojeni, během krátké doby nám sehnal kupce na prodej bytu 1+1 v Prostějově a svou zkušeností a radou přispěl k tomu, že vše dobře dopadlo, nebyl žádný problém ani na finančním úřadě a můžeme říci, že i nový majitel bytu nevznesl žádnou připomínku či námitku k práci pana Dohnala. Mohu vřele doporučit jeho služby, je vidět, že není na trhu žádný začátečník, že se dobře orientuje a co je hlavní jeho maximální úsilí ve snaze Vám co nejdříve zrealizovat Vaši zakázku a hlavně lidský přístup jsou garancí plné spokojenosti.

  Jitka HahnováProdej bytu Prostějov
 • Rádi bychom tímto vyjádřili poděkování Ing. Václavovi Dohnalovi, který nám zprostředkovával koupi bytu na ulici Dlouhá 54 v Olomouci. Chování i jednání Ing. Dohnala bylo velmi profesionální a přístup korektní. Vzhledem k uvedenému můžeme poskytnout na vaši realitní kancelář velmi dobré reference. S pozdravem a přáním všeho dobrého, manželé Vávrovi

  manželé VávroviProdej bytu Olomouc
 • Rady makléře
 • NEXT Invest
 • VVreal
 • Next Reality
 • IT-Loutocký.cz