+420 608 634 811
První realitní poradce v Olomouci

Konzultace ZDARMA

Potřebujete poradit s prodejem nemovitosti?
Dostali jste se při prodeji nemovitosti do bodu, kdy nevíte jak dál?
Chcete se vyhnout chybám samoprodejců a zjistit jak úspěšně prodat nemovitost?
Rád Vám ZDARMA poradím!
Přijedu za Vámi, projdeme si nemovitost, najdeme její silné a slabé stránky, navrhnu Vám řešení a strategii prodeje. Pokud budete chtít, vše pro Vás zařídím. Pokud ne, odejdu a dostali jste kvalitní posouzení a návod jak prodat nemovitost ZDARMA. Opravdu se Vám to vyplatí. Kontaktujte mě!

Váš e-mail budu (Václav Dohnal) zpracovávat pouze za účelem odpovědi na Váš dotaz. Případně k zaslání zajímavého obsahu z oblasti prodeje a nákupu nemovitostí. Vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího tlačítka v každém emailu. Ochrana osobních údajů

ZDARMA návod jak prodat nemovitost

Podívejte na návod ZDARMA, jak úspěšně prodat nemovitost ve čtyřech krocích. Vyhnete se častým chybám a zajistíte si maximum z prodeje.
VAROVÁNÍ

I přes veškerou Vaši snahu, počítejte s tím, že jakmile si začnete nemovitost inzerovat sami, budou Vám volat realitní makléři. Začne to nejpozději do hodiny od zveřejnění. Pro mnoho vlastníků je to obtěžující a proto Vás na to upozorňuji dopředu. Pro spoustu makléřů, kteří nemají svoji klientelu, nebo začínají v realitách je soukromá inzerce zdroj nemovitostí, které by mohli obchodovat. Techniky některých makléřů jsou opravdu promyšlené. Tak opatrně se soukromou inzercí! Mohly by jste si více ublížit než získat. O volání na soukromou inzerci jsem v roce 2015 napsal článek na blog.

  • Rady makléře
  • NEXT Invest
  • VVreal
  • Next Reality
  • IT-Loutocký.cz