+420 608 634 811
První realitní poradce v Olomouci

Šetřte naše lesy! Tak to asi těžko :(

Dodnes si pamatuji, že když jsem chodil již na základní školu, tak na  všech sešitech bylo zezadu napsáno: Až dosloužím, chci do sběru! Všude kolem nás kampaně na recyklaci odpadů a ten kdo za tím mnohdy stojí se tím neřídí!

Připravoval jsem v jeden den daňová přiznání na Daň z nabytí nemovitých věcí pro čtyři nemovitosti, které jsem v poslední době prodal. Když jsem všechna daňová přiznání po několika hodinách příprav a  tisku zkompletoval, tak jsem se nestihl divit, jaká je to hromada papírů. Musel jsem si to vyfotit. Aby tam bylo něco pro srovnání, tak jsem vedle té hromady položil balík papírů, který má obsah 500 listů. Hromada přiznání s přílohami je asi tak do 2/3 výšky balíku papíru. A to mám tiskárnu s oboustranným tiskem. Takže vše co jsem tiskl já je oboustranně potištěno.

Pak ať zase někdo udělá za státní peníze nebo dotace z EU kampaň na šetření papírem, když státní aparát tím evidentně vůbec nešetří. Zajímalo by mě, jak dlouho to musí Finanční úřady archivovat. Možná lepší nevědět co se pak s těmi tunami papíru, který je popsán osobními daty, děje.

Poslední příspěvky

Zanechte komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *